گرامی داشت روز مالیات در جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایرانگرامی داشت روز مالیات در جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران
همزمان با روز مالیات در نشستی با حضور اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با شورای عالی و هیئت مدیره روز شنبه 16 تیر روز مالیات در محل جامعه گرامی داشته شد.
در این روز سایت دیجی مالیات به آدرس www.digimaliat.ir/  افتتاح گردید.
 آقای تجلی پور دبیرکل و رییس هیئت مدیره جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در نشست اعضای جامعه در روز مالیات ضمن گرامی داشت این روز به حقوق مؤدیان اشاره و بیان داشتند آگاهی مؤدی نسبت به حق و حقوق خود از طریق اطلاع رسانی مطلوب و آموزش میسر است. در نظام مالیاتی دریافت هر نوع مالیات بر اساس قانون می باشد و مردم حق دارند بدانند مالیاتی که پرداخت می کنند چگونه مصرف می شود.   
وی داشتن مشاور مالیاتی را برای مؤدیان با اهمیت توصیف کردند و بیان نمودند کارکرد صحیح سیستم مالیاتی به انجام وظایف درست مؤدی، مشاور و کارشناسان نظام مالیاتی بستگی دارد و رعایت اصول و اخلاق حرفه ای از طرف اعضا عملکرد صحیح نظام مالیاتی را تضمین می کند.
دبیرکل جامعه بلوغ جامعه مشاوران رسمی مالیاتی را در همفکری و تشکیل مؤسسات مشاوره رسمی مالیاتی دانستند و برای انجام کارهای بزرگتر از اعضا درخواستند نمودند در شکل گیری مؤسسات مشاوره رسمی مالیاتی با جدیت کار را دنبال کنند.      
در ادامه وی افتتاح سایت دیجی مالیات با همکاری جامعه را مرجعی مفیدی برای مراجعه و استفاده مؤدیان مالیاتی و اعضای جامعه در خصوص قوانین و مقررات و پر کردن اظهار نامه مالیاتی برشمرند.
آقای حیدری کرد زنگنه رییس شورای عالی به اقدامات انجام شده در جامعه اشاره و بیان داشتند در بدو شکل گیری  جامعه ابتدا بررسی و تدوین اساسنامه جامعه، آیین نامه های داخلی مالی مالیاتی، آیین نامه آخلاق و رفتار حرفه ای، آیین نامه انضباطی پیشنهادی هیئت مدیره و اصلاح و تصویب آنان که لازمه فعالیت جامعه بود، صورت گرفت و برای حل مشکلات جاری جامعه جلسات متعددی با مقامات سازمان امور مالیاتی کشور برگزار کردید که الحمدالله به خوبی کارها پیش رفت و امروز شاهد فعالیت رو به رشد جامعه می باشیم. وی به برگزاری جلسات شورای عالی اشاره و بیان نمودند به طور مرتب هر یکشنبه جلسات هفتگی شورای عالی جامعه برگزار می گردد و مباحث خوبی مطرح و اتخاذ تصمیم و پیگیری لازم به عمل آید.
   1398/4/17 11:00

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )