افتتاح سایت دیجی مالیات به آدرس www.digimaliat.ir


همزمان با روز مالیات در جامعه مشاوران رسمی مالیاتی از سایت دیجی مالیات رونمایی شد.
جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با استفاده از سامانه نرم افزاری و اطلاع رسانی دیجی مالیات سعی بر آن دارد فعالیت‌های مالیاتی خود را به صورت آموزش دیجیتالی و مبتنی بر استفاده از فناوری‌های الکترونیکی پایه‌ریزی نماید. این نوع آموزش تحت عنوان آموزش اینترنتی، آموزش تحت وب و آموزش نوین نیز نامیده می‌شود که در این شکل جدید از آموزش زیر‌ساخت‌های دیجیتالی، بسترهای لازم برای همکاری، ارتباط، جست‌وجوی اطلاعات و فعالیت‌های مشاوران رسمی، مؤدیان مالیاتی، سازمان ‌امور مالیاتی و سایر افراد حقیقی و حقوقی را فراهم می‌کند. این بستر با هدف اطلاع رسانی و آموزش قوانین و مقررات به صورت الکترونیکی به مؤدیان جهت ارتقا فرهنگ مالیاتی، آموزش انواع اظهارنامه ها به شکل الکترونیکی، آموزش فرایندهای مالیاتی رسیدگی و تشخیص مالیاتی، آموزش فرایندهای قطعی سازی، ارائه آزمون های جامع مالیاتی و ارائه راهکارهای جلوگیری از جرائم و جرم های مالیاتی است.
تلاش جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران برای ارائه خدمات بهتر می‌تواند در ارتقا فرهنگ مالیاتی مؤدیان و پرداخت به موقع مالیات مؤثر باشد. با استفاده از ابزار فناوری اطلاعات، مودیان مالیاتی می توانند فعالیت های آموزشی مالیاتی خود را در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه ای انجام دهند.
کاربران در این سامانه می توانند ضمن مشاهده مواد قانونی، آرای شورای عالی مالیاتی، دستورالعمل‌ها، آرای دیوان عدالت اداری، تصویب نامه‌ها، آئین نامه‌ها، بخشنامه‌ها، احکام مالیاتی و موارد ابطال شده با ایجاد حساب کاربری یاداشت های خود را ضمن مطالعه ذخیره نمایند. همچنین ارائه صورت مالی و ترازنامه آزمایشی و پر کردن اظهار نامه های مالیاتی از دیگر امکانات این سامانه می باشد

   1398/4/17 11:07

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4.4/10 (تعداد آرا 5 نفر )